Servis čtyřkolek

Opravy čtyřkolek  Hytrack, Linhai, Cectek, Masai, Arctic Cat, Honda, Kawasaki, Kymco, Polaris, TGB,  Suzuki, Yamaha. Ostatní značky dle dohody.

Dále na tyto čtyřkolky poskytujeme kompletní servis a náhradní díly, které najdete v našem E-SHOPU

 

Orientační ceník vč. 21 % DPH:

Sazba servisní práce za 1 hodinu 630,- Kč
Garanční servis bez materiálu  na čtyřkolku 4x4 2 900,- Kč
Garanční servis bez materiálu na čtyřkolku 2x4 2 300,- Kč
Garanční servis bez materiálu na čtyřkolku 50 ccm 1 000,- Kč

 

Velice si vážíme každého našeho zákazníka a proto jsme pro Vás připravili speciální zákaznickou AKCI! Při zakoupení nové čtyřkolky, získáváte slevu 10% na veškeré servisní práce!

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates

AKCE PRO VÁS

 

 

 

Nové AJP PR7 2020 k vidění u nás na prodejně !

 

Odkaz na video PR7 v terénu zde

 

AJP PR7 je štíhlé stavby s delším rozvorem zajišťující vysokou stabilitu i při vysokých rychlostech. Veliké zdvihy tlumičů předurčují,že je připravena i pro velmi težký terén. Nádrž pod sedlem motorky zaručuje perfektní centralizaci hmoty a také dojezd hodně přes 300km při normálním režimu jízdy. Váha motorky bez benzínu je cca 146 kg dle výbavy. Motor je léty osvědčený držák a tahoun z Husqvarny TE 630 poupravený pro provoz v PR7 a vyráběný v italské továrně SWM.

 

Motocykl je nabízen kompletně vybavený vč. krytu motoru a navigačního přistroje s Android systémem, kokpitu, držáku a krytů páček.

 

Jediný moped na českém trhu - Korado SUPERMAXI 50 EFI

 

V roce 2020 se mopedy značky Korado vrací na český trh!    

 

MOC s DPH: 27990 Kč

 

Jedná se o malý lehký benzinový moped splňující přísnou emisní normu EURO 4.

Moped je homologován pro 2 osoby a celková nosnost je necelých 200kg. Oproti původnímu mopedu KORADO má spoustu výhod i větší rychlost a to cca 65 km/h. Nový 4taktní motor s nízkou spotřebou a vstřikováním EFI místo karburátoru, který bez problému startuje i v zimě. Spotřeba se pohybuje kolem 1,3L na 100km.

Podívejte se do naší prodejny virtuálně.