Historie firmy

Firma Ladislav Milostný, vznikla  1. září 1995 v původní garáži vedle rodinného domku na ul. Kosmákova v Třebíči se zaměření na obchodní činnost. Začínalo se pouze se základní výbavou pro motorkáře – oblečení, přilby, obuv, dovozem zahraničních motocyklů z Itálie a Švýcarska.
 
Po roce a půl jsme si pronajali lukrativnější a větší prodejní místo blíže centra o rozměrech 120 m2, v tzv. Kočičině na ul Zdislavina 78, a zde jsme prosperovali jeden rok.  
Zboží jsme rozšířili o náhradní díly, filtry, oleje, pneumatiky a veškeré motopříslušenství.
Během krátké doby přibylo spousta nových zákazníků, kteří jezdili z Jihlavy, Velkého Meziříčí, Žďáru i Brna, takže bylo nezbytné postavit novou vlastní prodejnu.
Vrátili jsme se zpět na ul. Kosmákova a po rychlé výstavbě jsme otevřeli již v červnu 1998.
 
V té době jsme mimo jiné zažádali o dodatek k obchodnímu jménu „MOTOSPORT„ , aby bylo z názvu jasné čím se naše firma zabývá, a samozřejmě o vyhotovení loga akademického malíře Ivana Česneka, které používáme dodnes.

Na adrese Kosmákova 60 firma působila dalších necelých 11 let. Došlo ale k situaci, kdy jsme byli zahlceni množstvím zboží, které již nešlo viditelně vystavit.  
V říjnu 2007 se začalo s rekonstrukcí nové provozovny  v Třebíči - Borovině naproti areálu SOHO  a Alternátoru (dříve BOPO).
Jedná se o patrový objekt bývalé prodejny obuvi pana Bati, plocha 320 m2, by měla být dostačující pro veškerý sortiment motorkářů.
 
V současné době se potýkáme opět s malou prodejní plochou a potřebovali bychom větší prostory, doufáme, že se nám podaří v Třebíči takové místo najít.
 
 
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates

AKCE PRO VÁS

 

 

 

Nové AJP PR7 2020 k vidění u nás na prodejně !

 

Odkaz na video PR7 v terénu zde

 

AJP PR7 je štíhlé stavby s delším rozvorem zajišťující vysokou stabilitu i při vysokých rychlostech. Veliké zdvihy tlumičů předurčují,že je připravena i pro velmi težký terén. Nádrž pod sedlem motorky zaručuje perfektní centralizaci hmoty a také dojezd hodně přes 300km při normálním režimu jízdy. Váha motorky bez benzínu je cca 146 kg dle výbavy. Motor je léty osvědčený držák a tahoun z Husqvarny TE 630 poupravený pro provoz v PR7 a vyráběný v italské továrně SWM.

 

Motocykl je nabízen kompletně vybavený vč. krytu motoru a navigačního přistroje s Android systémem, kokpitu, držáku a krytů páček.

 

Jediný moped na českém trhu - Korado SUPERMAXI 50 EFI

 

V roce 2020 se mopedy značky Korado vrací na český trh!    

 

MOC s DPH: 27990 Kč

 

Jedná se o malý lehký benzinový moped splňující přísnou emisní normu EURO 4.

Moped je homologován pro 2 osoby a celková nosnost je necelých 200kg. Oproti původnímu mopedu KORADO má spoustu výhod i větší rychlost a to cca 65 km/h. Nový 4taktní motor s nízkou spotřebou a vstřikováním EFI místo karburátoru, který bez problému startuje i v zimě. Spotřeba se pohybuje kolem 1,3L na 100km.