Historie firmy

Firma Ladislav Milostný, vznikla  1. září 1995 v původní garáži vedle rodinného domku na ul. Kosmákova v Třebíči se zaměření na obchodní činnost. Začínalo se pouze se základní výbavou pro motorkáře – oblečení, přilby, obuv, dovozem zahraničních motocyklů z Itálie a Švýcarska.
 
Po roce a půl jsme si pronajali lukrativnější a větší prodejní místo blíže centra o rozměrech 120 m2, v tzv. Kočičině na ul Zdislavina 78, a zde jsme prosperovali jeden rok.  
Zboží jsme rozšířili o náhradní díly, filtry, oleje, pneumatiky a veškeré motopříslušenství.
Během krátké doby přibylo spousta nových zákazníků, kteří jezdili z Jihlavy, Velkého Meziříčí, Žďáru i Brna, takže bylo nezbytné postavit novou vlastní prodejnu.
Vrátili jsme se zpět na ul. Kosmákova a po rychlé výstavbě jsme otevřeli již v červnu 1998.
 
V té době jsme mimo jiné zažádali o dodatek k obchodnímu jménu „MOTOSPORT„ , aby bylo z názvu jasné čím se naše firma zabývá, a samozřejmě o vyhotovení loga akademického malíře Ivana Česneka, které používáme dodnes.

Na adrese Kosmákova 60 firma působila dalších necelých 11 let. Došlo ale k situaci, kdy jsme byli zahlceni množstvím zboží, které již nešlo viditelně vystavit.  
V říjnu 2007 se začalo s rekonstrukcí nové provozovny  v Třebíči - Borovině naproti areálu SOHO  a Alternátoru (dříve BOPO).
Jedná se o patrový objekt bývalé prodejny obuvi pana Bati, plocha 320 m2, by měla být dostačující pro veškerý sortiment motorkářů.
 
V současné době se potýkáme opět s malou prodejní plochou a potřebovali bychom větší prostory, doufáme, že se nám podaří v Třebíči takové místo najít.
 
 
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates

AKCE PRO VÁS

 

 

 

Nově v nabídce elektrovozidla na řidičák od 15ti let el-Blesk  https://www.elblesk.cz

 

 

Nově prodáváme motocykly HYOSUNG

 

 

 

         

   Endura  Asiawing  250i a 450i http://www.vvmx450.eu

 

 

Prodejna otevřena od pondělí do pátku, a to od 9:00 - 17:00 hodin.

        http://eshop.motosport-trebic.cz/