Historie firmy

Firma Ladislav Milostný, vznikla v září 1995 v původní garáži vedle rodinného domku na ul. Kosmákova 60 v Třebíči - zaměření na obchodní činnost. Začínalo se pouze se základní výbavou pro motorkáře – oblečení, přilby, obuv , dovozem zahraničních motocyklů z Itálie a Švýcarska.
 
Po roce a půl jsme si pronajali lukrativnější a větší prodejní místo blíže centra o rozměrech cca 120 m2, v tzv. Kočičině na ul Zdislavina 78, a zde jsme prosperovali jeden rok.   Zboží jsme rozšířili o náhradní díly, oleje, pneumatiky a veškeré motopříslušenství. Během krátké doby přibylo spousta nových zákazníků, kteří jezdili z Jihlavy, Velkého Meziříčí, Žďáru i Brna, takže bylo nezbytné postavit novou vlastní prodejnu.Vrátili jsme se zpět na ul. Kosmákova a po rychlé výstavbě jsme otevřeli již v červnu 1998.
 
V té době jsme mimo jiné zažádali o dodatek k obchodnímu jménu „MOTOSPORT„ , aby bylo z názvu jasné čím se naše firma zabývá, a samozřejmě o vyhotovení loga akademického malíře Ivana Česneka., které používáme dodnes.
Na adrese Kosmákova 60 firma působila necelých 11 let. Došlo ale k situaci, kdy jsme byli zahlceni množstvím zboží, které již nešlo viditelně vystavit.   V říjnu 2007 se začalo s rekonstrukcí nové provozovny  v Třebíči - Borovině naproti areálu SOHO (dříve BOPO). Jedná se o plochu 320 m2, která by měla být dostačující pro veškerý sortiment motorkářů.
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates

AKCE PRO VÁS

 Do našeho týmu přijmeme mechanika. Nástup možný ihned.

 

 

 

Nově v nabídce elektrovozidla na řidičák od 15ti let el-Blesk  https://www.elblesk.cz

 

 

Nové motocykly Bajaj 400 s motorem KTM

za 89 900,-

http://www.motoroute.cz/clanek/188-bajaj-dominar-400.aspx        

 

 

          Nově v nabídce přilby Nolan

    Endura  Asiawing  250i a 450i http://www.vvmx450.eu

 

 

Prodejna otevřena od pondělí do pátku, a to od 9:00 - 17:00 hodin.

        http://eshop.motosport-trebic.cz/

 

                                                                                                                   Novinky od Benelli v Miláně 2018 https://www.motorkari.cz/clanky/moto-novinky/benelli/benelli-pripravuje-leoncino-800-40443.html