Historie firmy

Firma  Ladislav Milostný - Motosport vznikla  1. září 1995 v původní garáži vedle rodinného domku na ul. Kosmákova v Třebíči se zaměření na obchodní činnost. Začínalo se pouze se základní výbavou pro motorkáře – oblečení, přilby, obuv, dovozem zahraničních motocyklů z Itálie a Švýcarska.
 
Po roce a půl jsme si pronajali lukrativnější prodejní místo blíže centra o rozměrech 120 m2, v tzv. Kočičině, a zde jsme prosperovali jeden rok.  
Zboží jsme rozšířili o náhradní díly, filtry, oleje, pneumatiky a veškeré motopříslušenství.
Během krátké doby přibylo spousta nových zákazníků, kteří jezdili z Jihlavy, Velkého Meziříčí, Žďáru i Brna, takže bylo nezbytné postavit novou vlastní prodejnu.
Vrátili jsme se zpět na ul. Kosmákova a po rychlé výstavbě jsme otevřeli již v červnu 1998.
 
V té době jsme mimo jiné poprosili o vyhotovení loga akademického malíře Ivana Česneka, které používáme dodnes.

Na adrese Kosmákova 60 působila naše firma dalších necelých 11 let.
Došlo ale k situaci, kdy jsme byli zahlceni množstvím zboží, které již nešlo viditelně vystavit.  
 
V říjnu 2007 se začalo s rekonstrukcí nové provozovny  v Třebíči - Borovině naproti areálu SOHO a Alternátoru (dříve BOPO).
Jedná se o patrový objekt bývalé prodejny obuvi značky Baťa, plocha 320 m2, by měla být dostačující pro veškerý sortiment motorkářů.
 V roce 2020 oslavila naše firma úspěšných 25 let na trhu.
 
V současné době se potýkáme opět s malou prodejní plochou a potřebovali bychom větší prostory, doufáme, že se nám brzy podaří v Třebíči takové místo najít.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu !
 
 
BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates

AKCE PRO VÁS

 Na našich stránkách najdete seznam všech značek, které máme v současné nabídce. Ceny se během roku mění. Aktuální cenu a dostupnost každého modelu vám rádi sdělíme na prodejně osobně, telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.

 

Polední pauza :  12 - 13 h