HYTRACK 410S 4x4

Kategorie: ČTYŘKOLKY
Výrobce: HYTRACK
Cena: 108 990 Kč

HYTRACK 410S 4x4 /4x2. Čtyřkolky Hytrack Linhai mají nově přepracovaný nejen desig /Made in France/, ale i variator.  Nezávislé zavěšení zadních kol je již standartní výbavou. Nově je přepracován palubní počítač s chráničema rukou. Náhon můžete zvolit na 4x2, 4x4. Čtyřkolka,atv,quad  Linhai Hytrack mají nové pneumatiky a duralové ráfky kol.

Výkon Hytracku 410S 4x4 a 4x2 ještě vylepšíte duralovou ochrannou podvozku, laděným nerezovým výfukem a variatorovou sadou Deltamics. Variatorová sada je nutná pouze kompletní a nestačí pouze změna závaží. (doporučujeme pro použití ve velkém stoupání, tahání těžkých nákladů, hrnutí sněhu, sekání mulčovačem a pro jízdu ve dvou).

Typ motoru čtyřtaktní
Obsah motoru 410 ccm
Hmotnost [KG] 330
Převodovka automatická (variátor)
Barevné varianty černá, červená, bílá

Přílohy

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates

AKCE PRO VÁS

 

Nové AJP PR7 2020 k vidění u nás na prodejně !

 

Odkaz na video PR7 v terénu zde

 

Jedinečný Adventure motocykl, který je připraven na hobby rally nebo cestovat cestou necestou...

AJP PR7 je štíhlé stavby s delším rozvorem zajišťující vysokou stabilitu i při vysokých rychlostech. Veliké zdvihy tlumičů předurčují,že je připravena i pro velmi težký terén. Nádrž pod sedlem motorky zaručuje perfektní centralizaci hmoty a také dojezd hodně přes 300km při normálním režimu jízdy. Váha motorky bez benzínu je cca 146 kg dle výbavy. Motor je léty osvědčený držák a tahoun z Husqvarny TE 630 poupravený pro provoz v PR7 a vyráběný v italské továrně SWM.

 

Motocykl je nabízen kompletně vybavený vč. krytu motoru a navigačního přistroje s Android systémem, kokpitu, držáku a krytů páček.

 

Možno dokoupit RACE KIT - laděný výfukový systém DOMA RAcing, airbox a jiná řídící jednotka ! S tímto setupem produkuju PR7 více než 61 koní výkonu o jejichž zbrždění se starají kotouče GALFER a pancířové hadice již v základu.

 

Odkaz na video výroby PR7

Podívejte se do naší prodejny virtuálně.